در آموزش تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال یاد میگریم چطور با استفاده از ابزار های فتوشاپ به راحتی عکس ها را به نقاشی دیجیتال تبدیل کنیم . همیشه تبدیل عکس به نقاشی یکی از علاقه مندی های طراحان بوده است که معمولا با استفاده از پلاگین Oil Paint انجام میشده ، اما امروز میخواهیم با استفاده از جعبه ابزار فتوشاپ تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال را عملی کنیم .

برای تبدیل عکس به نقاشی ابتدا باید ابزار اسموچ در فتوشاپ را بشناسیم . در این آموزش با استفاده از ابزار اسموچ عکس را به یک نقاشی دیجیتال تبدیل میکنیم . برای تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال در ابتدا باید براشی نرم انتخواب کرده و با استفاده از ابزار اسموچ در قسمت های مختلف عکس ضربه بزنیم تا رفته رفته عکس به نقاشی دیجیتال تبدیل گردد . اندازه براشتان در قسمت ها و موقیت های مختلف تصویر اهمیت بالایی دارد . برای مثال در تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال اندازه براش در قسمت صورت باید کوچک تر از قسمت های دیگر تصویر باشد ، زیر چشم ها کوچک تر و برای داخل چشم نیز کوچک تر باشد .

تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال

آموزش عکس به نقاشی دیجیتال توسط برنامه فتوشاپ و بدون استفاده از هیچ گونه پلاگین مجزایی ساخته شده . برای دیدن دیگر آموزش های فتوشاپ نیز میتوانید به صفحه آموزش فتوشاپ در سایت مراجعه کنید . امیدواریم از دیدن آموزش تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال لذت ببرید .

بهمراه فایل های تمرین پروژه : ندارد  حجم فایل : ۴۳٫۱ مگابایت  زمان آموزش : ۲۳:۱۵

 

 

 

 

۱۹۲ بازدید | بازدید امروز ۱ |||| عضویت در کانال تلگرام آموزش فتوشاپ دیجی گرافیک

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.