تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال در فتوشاپ

در آموزش تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال یاد میگریم چطور با استفاده از ابزار های فتوشاپ به راحتی عکس ها را به نقاشی دیجیتال تبدیل کنیم . همیشه تبدیل عکس به نقاشی یکی از علاقه مندی های طراحان بوده است که معمولا با استفاده از پلاگین Oil Paint انجام میشده ، اما امروز میخواهیم با استفاده از جعبه ابزار فتوشاپ تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال را عملی کنیم .

برای تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال ابتدا باید ابزار اسموچ در فتوشاپ را بشناسیم . در این آموزش با استفاده از ابزار اسموچ عکس را به یک نقاشی دیجیتال تبدیل میکنیم . برای تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال در ابتدا باید براشی نرم انتخواب کرده و با استفاده از ابزار اسموچ در قسمت های مختلف عکس ضربه بزنیم تا رفته رفته عکس به نقاشی دیجیتال تبدیل گردد . اندازه براشتان در قسمت ها و موقیت های مختلف تصویر اهمیت بالایی دارد . برای مثال در تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال اندازه براش در قسمت صورت باید کوچک تر از قسمت های دیگر تصویر باشد ، زیر چشم ها کوچک تر و برای داخل چشم نیز کوچک تر باشد .

تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال

آموزش تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال توسط برنامه فتوشاپ و بدون استفاده از هیچ گونه پلاگین مجزایی ساخته شده . برای دیدن دیگر آموزش های فتوشاپ نیز میتوانید به صفحه آموزش فتوشاپ در سایت مراجعه کنید . امیدواریم از دیدن آموزش تبدیل عکس به نقاشی دیجیتال لذت ببرید .

بهمراه فایل های تمرین پروژه : ندارد  حجم فایل : ۴۳٫۱ مگابایت  زمان آموزش : ۲۳:۱۵

kharide-eshterak

خرید اشتراک | اشتراک ماهیانه فقط  5.000 تومان
و در صورتی که اشتراک دارید وارد حساب کاربری بشید

 

۱۸۶ بازدید | بازدید امروز ۱ |||| عضویت در کانال تلگرام آموزش فتوشاپ دیجی گرافیک