۱۱۰- آموزش ایجاد پراکندگی در تصویر در فتوشاپ

در آموزش ایجاد پراکندگی در تصویر در فتوشاپ یاد میگیریم چطور کل تصویر و یا بخشی از عکس را بصورت ذرات پراکنده درآوریم . معمولا برای ایجاد پراکندگی در تصویر میبایست از براش ایجاد پراکندگی و یا از اکشن ایجاد پراکندگی در تصویر استفاده کرد ، اما در این آموزش قصد داریم یاد بگیریم چطور پراکندگی را خودمان ایجاد کنیم بدون نیاز به اکشن ایجاد پراکندگی و یا براش ایجاد پراکندگی در تصویر ، پس صبورانه آموزش را دنبال کنید و درس آموزشی را مو به مو تمرین کنید.

آموزش ساخت آسان افکت پراکندگی در فتوشاپ

در آموزش ایجاد پراکندگی در فتوشاپ بدون نیاز به اکشن پراکندگی و یا دانلود براش پراکندگی ، ابتدا باید یک عکس زیبا و آتلیه ای داشته باشیم که قبل از عکاسی مقداری نورپردازی توسط عکاس شده باشد و از رنگبندی مناسبی نیز برخوردار باشد ، زیرا برای ساخت یک تصویر زیبا و حرفه ای ابتدا باید در نظر بگیریم که تصاویر انتخابی را از بین تصاویر با کیفیت با حجم بالا انتخاب کنیم چرا که این امر به بهتر شدن تصویر خروجی کمک خواهد کرد و طراح نیز برای انجام بهتر کار انگیزه بیشتری خواهد داشت .

ایجاد افکت پراکنده شدن ذرات عکس با فتوشاپ

برای ایجاد پراکندگی در فتوشاپ باید به یک نکته بسیار مهم نیز اشاره کرد و آن نکته این است که قصد دارید کدام قسمت از عکس را پراکنده کنید . برای ایجاد پراکندگی در فتوشاپ نیز افکت پراکنده شدن ذرات عکس با فتوشاپ نیز وجود دارد اما بهتر است این کار را از ابتدا خودتان انجام دهید تا نیازمند افکت های آماده فتوشاپ و یا اکشن ایجاد پراکندگی و یا دانلود براش پراکندگی در فتوشاپ باشید .

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *